درباره ما

درباره ما

آشنایی با شرکت روناک تجهیز آرا (روناک طب)

شرکت دانش بنیان روناک تجهیز آرا با هدف خدمت به جامعه پزشکی و ارتقا سطح سلامت جامعه سنگ بنای کار خود را برمبنای راستی و صداقت نهاد و بطور عملی در زمینه طراحی،تولید و واردات تجهیزات پزشکی آغاز بکار نمود و در این راستا در زمینه تولید ،با هدف جلوگیری از خروج ارز،اشتغال زایی و ایجاد خدمات پس از فروش مستمر و ارزان برای جامعه پزشکی مبتنی بر در اختیار داشتن دانش  فنی  دستگاهها با بومی سازی تکنولوژی های خاص این شاخه از پزشکی پایفشاری نمود.

با افتخار اعلام میدارد این شرکت بعنوان اولین تولید کننده دستگاه CPL  آخرین و جدیدترین نسل دستگاه IPL (سیستم نوری رفع موها زاید) ، دستگاه کربوکسی تراپی جهت تزریق گاز co2 زیر جلد جهت رفع تیرگی زیر چشم،جوانسازی و درمان بسیاری از ضایعات پوستی ، دستگاه رادیوفرکانسی(RF) جهت جوانسازی پوست ،دستگاه لیزر دایود جهت رفع موهای زائد و… با ارتقا و بومی سازی تکنولوژی،موفق به اخذ پروانه ساخت از وزارت بهداشت گردید و  اقدام به ارایه این محصولات به بازار ایران و خاور میانه نموده است.
همچنین این شرکت تولید کننده تمامی تکنولوژیهای نوین حوزه پوست، مو و لیزر میباشد و دارای استاندارد بین المللی ایزو و گواهی های مرتبط میباشد .

روناک تجهیز در بین مشتریان به شرکت روناک طب نیز مشهور است.

روناک تجهیز تنها شرکت دانش بنیان نوع 1 به معنی دارا بودن سطح تکنولوژی بالا (hightech) در حوزه تجهیزات پزشکی پوست و مو است. برای مشاهده لیست شرکت های دانش بنیان به وب سایت دانش بنیان به آدرس www.pub.daneshbonyan.ir مراجعه کنید و نام روناک تجهیز آرا را جستجو کنید.

بازخوردها

سبد خرید

No products in the cart.

X