جوانسازی پوست

skin-rejuvenation

روش‌های جوانسازی پوست متنوعی با هزینه‌های مختلف وجود دارد که بسته به هدف مورد نظر، انتخاب روش صحیح توسط پزشک ضروری بنظر می‌رسد.

در ادامه به انواع روش‌ها و دستگاه‌های پرطرفدار اشاره می‌گردد:

الف) دستگاه رادیوفرکانسی یا آراف (RF) که با مکانیزم ارسال جریان الکتریکی با فرکانس رادیویی سبب گرم شدن کلاژن‍‌ها می‌شود که 3 اثر به همراه دارد:

1- انقباض (جمع شدن) کلاژن

2- مرتب شدن ساختار کلاژن‌های درهم ریخته

3- کلاژن‌سازی مجدد

ب) دستگاه میکرونیدلینگ که با مکانیزم حرکت سریع سوزن بصورت عمودی بر روی پوست باعث تخریب و آسیب عمدی به پوست می‌گردد؛ این امر باعث حمایت نقاط سالم از نقاط آسیب دیده می‌گردد که این کار سبب بهبود ظاهر پوست و از طرفی افزایش فاکتورهای رشد و بازسازی در منطقه آسیب دیده می‌گردد که جوانسازی بسیار خوبی در پوست ایجاد می‌کند.

ج) دستگاه هایفو HIFU با مکانیزم ارسال امواج التراسونیک تشدید شده که در نقاطی بر روی  غلاف بیرونی عضله (SMAS) به هم می‌رسند سبب ایجاد گرمای عمقی بر روی این لایه و انقباض و لیفت پوست می‌گردد دستگاه هایفو جدیدا در سایر درمان‌ها همچون جوانسازی واژن و لاغری نیز به کارگرفته می‌شود.

د) دستگاه آراف فرکشنال(سوزنی) با مکانیزم ارسال جریان الکتریکی فرکانس بالا یا همان آراف از طریق سوزن‌های چندگانه، سبب لیفت و جوانسازی پوست می‌گردد.

ه) دستگاه لیزرCo2 Fractional (فرکشنال) با مکانیزم ارسال لیزر با طول موج 10600 نانومتر به سمت پوست به صورت نقطه نقطه (صفر و یک) سبب سوزاندن و تخریب سطحی پوست در نقاطی همچون اسکار و آکنه می‌نماید که در اثر این لایه‌برداری و پوسته‌ریزی پوست ظاهر جدید و بهتری پیدا می‌کند.

محصولات مرتبط با این درمان

دستگاه کربوکسی تراپی
دستگاه رادیوفرکانسی dermatic
دستگاه میکرودرم ابریژن
سبد خرید

No products in the cart.

X